Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Informacje dotyczące bezpłatnego telefonu zaufania

  Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży jest czynny przez 7 dni w tygodniu w godzinach 12:00 - 20:00. Nie będziemy Cię oceniać, ani pouczać. Wysłuchamy Twojego problemu i razem z Tobą zastanowimy się nad najlepszym rozwiązaniem problemu!

Kierujemy się łatwymi do zapamiętania zasadami ABCD:
  • Anonimowo - Dzwoniąc do nas nie musisz podawać swojego imienia, nazwiska ani adresu zamieszkania,
  • Bezpłatnie - Połączenie z numerem 116 111 jest bezpłatne zarówno z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych,
  • Chętnie - Jesteśmy gotowi rozmawiać z Tobą o każdej ważnej dla Ciebie sprawie. Jeśli będzie Ci to potrzebne, możemy umówić się na kolejną rozmowę,
  • Dyskretnie - Wszystko o czym nam powiesz, zostanie między Tobą a konsultantami 116 111. Jeśli poprosisz nas o pomoc w rozwiązaniu Twoich problemów lub zgodzisz się na to, żeby Ci pomóc – zajmiemy się tym.

Wszystkie osoby potrzebujące zapraszamy do skorzystania z numeru 116 111, lub wejścia bezpośrednio na stronę internetową www.116111.pl i szczegółowego zapoznania się z ofertą.
Przejdź do strony powiatu polkowickiego Przejdź do strony ministerstwa pracy i polityki społecznej Przejdź do strony państwowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych Przejdź do strony centrum administracyjnego placówek opiekuńczo wychowawczych w Polkowicach