PODARUJ WYMARZONY PREZENT POD CHOINKĘ

W dniu 23.12.2020 r. nastąpił finał akcji "Wymarzony prezent pod choinkę". Dzięki Państwa wsparciu Mikołaj mógł obdarować wszystkie nasze dzieci. Radości nie było końca.  Zobaczcie sami!

Z całego serca dziękujemy!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Wymarzony prezent pod choinkę to akcja, która rozpoczęła się od napisania listów przez dzieci z Placówki Socjalizacyjnej „Skarbek”, Placówki Socjalizacyjnej „Horyzont” oraz Placówki Socjalizacyjno – Interwencyjnej „Perspektywa”. 

plakat wybierz list i podaruj prezent

Jeśli chcesz sprawić radość podopiecznym placówek opiekuńczo – wychowawczych z terenu powiatu polkowickiego:

  • wybierz list z zamieszczonych poniżej

  • zarezerwuj list i skontaktuj się z nami

  • zrób paczkę, zapakuj, oznacz adresata

  • dostarcz ją do nas.

Jeśli i Ty chcesz zostać Mikołajem skontaktuj się pracownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Polkowicach       Panią Martą Ratajczak m.ratajczak@pcpr.polkowice.pl tel. 609 069 660

lub zadzwoń do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Polkowicach tel. 76 729 92 33.

Akcja trwa do dnia 21 grudnia 2020r.

Nie musisz uczestniczyć w akcji sam, zaangażuj swoją rodzinę, przyjaciół, kolegów z pracy! Ale bez obaw, młodzi ludzie wiedzieli, że budżet św. Mikołaja jest limitowany.

Pamiętaj, że pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby…

 

MICHAŁ LAT 9

Michał swawolny, a zarazem spokojny, lubi dużo jeść- smakosz, lubi zabawę klockami lego, czas wolny spędza na świeżym powietrzu grając w piłkę.

Łucja lat 15

Łucja dusza artystyczna, jej zainteresowaniem jest malowanie portretów bardzo uzdolniona plastycznie chętnie uczestniczy w zajęciach plastycznych , lubi czytać książki i słuchać muzyki.

Wojtek lat 13

Wojtek chłopiec, który lubi sport- piłkę nożną i golfa (nieźle sobie radzi) oraz gry komputerowe.

 

Maciek lat 9

Maciej chłopiec sympatyczny i towarzyski. Lubi biegać i gra w piłkę nożną. Ma dużą wyobraźnię i ekspresję w plastyce.

Krystian lat 16

Krystian lubi zajęcia sportowe, szczególnie te na świeżym powietrzu. Chętnie bierze udział w obozach sportowych.

Karol lat 15

Karol chłopiec, którego fascynują  gry komputerowe, interesuje się nowinkami informatycznymi. Lubi piłkę nożną.

Kamil lat 5

Kamil jest bardzo aktywny „wszędzie wejdzie”. Lubi oglądać bajki, układać puzzle. Bardzo ładnie i starannie koloryzuje.

 

Wiktoria lat 17

Wiktoria dziewczyna najstarsza na grupie, świat mody i kosmetycznych nowinek nie są jej obce.

Seweryn lat 9

Seweryn  chłopiec, który łatwo nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Lubi zajęcia sportowe, chętnie gra w piłkę nożną. Interesują go zjawiska przyrodnicze.

Sabina lat 7

Sabina typowa księżniczka, lubi się stroić i ładnie wyglądać. Bardzo lubi bajki o księżniczkach oraz wszystko co się błyszczy i jest różowe.

Patrycja 2 latka

Patrycja dziewczynka bardzo pogodna. Uwielbia zabawy ruchowe i taniec. Lubi śpiewać piosenki.

Oliwia lat 14

Oliwia dziewczynka, która lubi muzykę i taniec. Interesuje się astronomią, lubi patrzeć w gwiazdy. Chętnie gra w piłkę nożną.

Kinga lat 16

Kinga nastolatka, która interesuje się fryzjerstwem, lubi układać róźne fryzury sobie jak i koleżankom. Chętnie ogląda seriale telewizyjne, interesuje się również sztuką makijżu.

Hania lat 11

Hania miła, uczynna, koleżeńska. Lubi taniec i muzykę, ładnie rysuje.

Gabrysia lat 15

Gabrysia dziewczyna, która interesuje się modą. Lubi dobrze wyglądać , chętnie poznaje tajniki makijażu.

Eliza lat 10

Eliza energiczna i systematyczna dziewczynka, bardzo towarzyska. Lubi zajęcia kulinarne i plastyczne.

 

Damian lat 16

Damian chłopak wesoły i towarzyski. Lubi gry komputerowe, ale również chętnie gra w szachy. Chętnie uczy się języka niemieckiego.

Bartek lat 15

Bartosz chłopak, ktory bardzo lubi aktywność fizyczną – gry zespołowe oraz gry komputerowe. Jest pogodny, spokojny.

 

Wiktoria lat 15

Wiktoria to dziewczynka z charakterem, w Placówce pełni role przywódcze, lubi świat kosmetyków, słuchanie muzyki oraz oglądanie filmów to jej sposoób na spędzanie czasu wolnego.

Sandra lat 14

Sandra pogodna i uśmiechnięta nastolatka, swój czas wolny spędza na słuchaniu muzyki oraz rozmowach przez telefon z przyjaciółmi, interesuje się muzyką i sportem.

Oliwia lat 15

Oliwia  oaza spokoju lubi czytać książki słuchać muzyki oraz spędzać czas ze znajomymi.

Kuba lat 15

Jakub spokojny dowcipny nastolatek, miłośnik gier komputerowych bardzo chętnie udziela sie w zajęciach kulinarnych lubi gry na komputerze i telefonie.

Gabrysia lat 6

Gabrysia wesoła uśmiechnięta rozbrykana dziewczynka, lubi bawić sie lalkami oraz malować i rysować. Dziewczynka bardzo pomocna w szczególności innym dzieciom i wychowawcom.

Dominik lat 17

Dominik mistrz sztuki kulinarnej - lubi gotować i przyrządzać przepyszne potrawy, chętnie bierze udział w zajęciach kulinarnych, lubi czytać książki ,interesuje się historią.

Amanda lat 9

Amanda uśmiechnięta i zabawna dziewczyna uwielbia malować i rysować lubi uczestniczyć w zajęciach plastycznych i kulinarnych.

Adam lat 16

Adam miłośnik komiksów, swój czas wolny spędza na czytaniu książek, grze na komputerze oraz telefonie.

Oliwia lat 12

Oliwia pełna uśmiechu, żywiołowa dziewczynka, czas wolny spędza na świeżym powietrzu, lubi słuchać muzyki i oglądać filmy.

Ola lat 17

Ola jest najstarszą wychowanką na grupie i pełni rolę powiernika i pomocnika dla innych dzieci. Wolny czas spędza czytając książki oraz gotując. Ma smykałkę do pieczenia. Jest bardzo uzdolniona plastycznie i uwielbia malować.

Nikola lat 13

Nikola jest bardzo pomocna i opiekuńcza, bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach kulinarnych. Chętnie uczy się nowych rzeczy i zdobywa wiedzę. Nikola interesuje się muzyką i tańcem. Czas wolny spędza grając w gry, szczególnie w gry logiczne.

Maja lat 10

Maja jest barwna i kolorowa jak ptak. Uwielbia wszystko co się świeci, migocze i jest pełne barw. Najbardziej kocha jednorożce, motyw ten towarzyszy jej na co dzień, czy to na ubraniach, kocyku czy pościeli. Nie rozstaje się z nim. Maja jest bardzo kreatywna i sama wymyśla zabawy, w które wciąga inne dzieci.

Kasia lat 9

Kasia jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką, zawsze chętną do pomocy. Czas wolny spędza wykazując się artystycznie, uwielbia wykonywać wszelkie pracę plastyczne. Potrafi stworzyć coś z niczego. Ma duszę artystyczną. Uwielbia również taniec.

Kacper lat 12

Kacper uwielbia piłkę nożną i wszystko, co się z nią wiążę. Lubi słuchać muzyki, czyta książki i spędza czas wolny grając w gry logiczne. Uwielbia rywalizację, czy to w sporcie czy to w grach. Chętnie podejmie się rozegrania nie jednej partii szachów.

Gracjan lat 15

Gracjan jest typowym chłopakiem, lubi sport oraz gry komputerowe. Czas wolny spędza na słuchaniu muzyki i graniu w swoje ulubione gry.

Gosia lat 16

Gosia jest zabawną i towarzyską dziewczyną. Ma ogromne poczucie humory, którym dzieli się ze wszystkimi. Na grupie pieszczotliwie nazywana Gąsienicą. Przeobraża się powoli w pięknego motyla. Chodzi do klasy mundurowej, więc interesuje ją wszystko związane z tym tematem. Uwielbia muzykę i modę.

Andrzejek lat 4

Andrzej jest najmłodszym wychowankiem na grupie. Jest uwielbiany i rozpieszczany przez wszystkich pracowników i dzieci. Uwielbia zabawy samochodami i wszystko, co wiążę się z serią Star Wars. W wolnych chwilach uwielbia malować i kolorować.

kartka z życzeniami Andrzejek

Przejdź do strony powiatu polkowickiego Przejdź do strony ministerstwa pracy i polityki społecznej Przejdź do strony państwowego funduszu rehabilitacji osób niepełnosprawnych Przejdź do strony centrum administracyjnego placówek opiekuńczo wychowawczych w Polkowicach